Skip primary navigation

Jaguar Київ Аеропорт

ВІДВІДАЙТЕ НАШ САЙТ LAND ROVER
  • КУРС ВАЛЮТ НА 16.07.2019
  • EUR/UAH 29.15

НОВИНИ

06 липня 2017

КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER АНОНСУЄ ВИХІД НОВОГО JAGUAR XE SV PROJECT 8 НАЙЕКСТРЕМАЛЬНІШОГО JAGUAR В ІСТОРІЇ

30 червня на Фестивалі Швидкості в Гудвуді, Великобританія, Підрозділ Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations (SVO) представив надпотужний, надшвидкий та екстремальний автомобіль Jaguar – абсолютно новий XE SV Project 8.

Прототип спортивного седана Jaguar потужністю 600 к.с. в ексклюзивному камуфляжі, створеному фахівцями SVO, пройшов випробування на трасі Нюрбургринг, Німеччина.

Оснащений модифікованим п'ятилітровим V8 з туронагнітачем, цей автомобіль стане ще однією колекційної моделлю, створеної фахівцями SVO після успішного запуску Jaguar F-TYPE Project 7 в 2014 році. Всього буде випущено 300 автомобілів, кожен з яких збиратиметься вручну в Технічному центрі SVO в Ковентрі, Великобританія.

 

Джон Едвардс, керуючий директор Jaguar Land Rover Special Operations «Зараз ідеальний момент для того, щоб представити новий продукт SVO, який стане найдинамічнішим суперкаром в історії Jaguar. Наша команда була одержима створенням автомобіля, який дарує захопливі емоції. Покупці по всьому світу залишилися в захваті від F-TYPE Project 7. Новий Jaguar XE SV Project 8 піднімає аеродинамічні можливості і технологічну складову на новий рівень - він призначений для справжніх ентузіастів і найвимогливіших колекціонерів. Вартість автомобіля буде відображати його винятковий характер і строго лімітовану кількість доступних екземплярів».